Po zaparkowaniu samochodu przestawić dśwignię skrzyni biegów w położenie P (wersje z przekładnią bezstopniową), w położenie biegu 1 (wersje z mechaniczną skrzynią biegów) lub w położenie biegu wstecznego R (wersje z mechaniczną skrzynią biegów z funkcją automatycznej zmiany przełożeń lub wersje z mechaniczną skrzynią biegów), nie uruchamiając jednak hamulca postojowego. Hamulec postojowy mo- że ulec zamarznięciu, co uniemożliwi jego zwolnienie. W razie potrzeby zaklinować koła, uniemożliwiając niekontrolowane przemieszczenie się samochodu.
Dobór łańcuchów przeciwpoślizgowych (z wyjątkiem opon 215/45R17)
Wyświetlacz
Jeśli informacje o ograniczeniu
prędkości są niedostępne dla systemu,
w zestawie wskaźników i na ekranie
nawigacji wyświetlany jest symbol
pokazany powyżej.
Jeśli system wykryje znak zakazu
wyprzedzania, to odpowiedni zna ...
Zapalniczka
Użycie zapalniczki jest możliwe, gdy
kluczyk w stacyjce znajduje się
w położeniu AKCESORIA (I) lub
ZAPŁON (II). Aby rozgrzać element
grzejny należy wcisnąć zapalniczkę do
jej gniazda. Zapalniczka odskoczy
automatycznie po rozgrzaniu.
...
Nawyki dobrego kierowcy
Nigdy nie należy przesuwać dźwigni
zmiany biegów z położenia P (Postój)
lub N (Luz) w dowolne inne położenie,
jeśli pedał przyspieszenia jest
wciśnięty.
Nie wolno nigdy przesuwać dźwigni
zmiany biegó ...