Lusterko wewnętrzne i lusterka zewnętrzne powinny być utrzymywane w czystości, a ich ustawienie skontrolowane przed rozpoczęciem jazdy.
Oprócz zwykłej regulacji położenia, lusterko wewnętrzne posiada dwie pozycje - do jazdy dziennej i do jazdy nocnej. W pozycji do jazdy nocnej zredukowane jest oślepianie kierowcy przez reflektory samochodów jadących z tyłu.
Regulacja lusterek sterowanych elektrycznie (niektóre wersje)
Regulacji lusterek zewnętrznych dokonuje się za pomocą przełącznika i przycisku umieszczonego na desce rozdzielczej po stronie kierowcy, w następujący sposób:
W niektórych wersjach lusterka zewnętrzne są ogrzewane, by usunąć zaparowanie lub szron. Przy włączonym zapłonie, naciśnięcie wyłącznika spowoduje włączenie ogrzewania lusterek. Lampka w przycisku informuje o włączeniu ogrzewania. Powtórne naciśnięcie wyłącznika powoduje wyłączenia ogrzewania lusterek.
Warunki robocze
System ten włączy się, jeżeli nie świeci
się wskaźnik przycisku OFF
(wyłączania) układu wspomagania
parkowania tyłem.
Aby wyłączyć układ wspomagania
parkowania tyłem, należy ponownie
wcisną ...
Obsługa połączeń
telefonicznych
Nacisnąć przycisk z symbolem podniesionej słuchawki, aby wybrać
tryb "TEL".
Obsługa połączeń wychodzących
Uzyskiwanie połączenia telefonicznego przez podanie nazwy
Szybkie wybieranie
Uzyskiwanie połączenia telefonicznego prze ...
System zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania (ABS)
OSTRZEŻENIE
ABS (lub ESC) nie zapobiegnie
wypadkom powstałym na skutek
wykonywania niewłaściwych lub
niebezpiecznych manewrów.
Pomimo, że kontrola nad pojazdem
podczas awaryjnego hamowania
jest udoskonalona, zawsze należy
zachować bezpieczny odst ...