
Światłami pojazdu steruje obrotowy przełącznik znajdujący się na końcu dźwigni po lewej stronie kolumny kierownicy.
Obrót tego wyłącznika w pierwsze
położenie
załącza światła
pozycyjne, oświetlenie zestawu wskaźników
oraz podświetlenie tylnej tablicy
rejestracyjnej. Obrót wyłącznika w
drugie położenie
załącza
reflektory.
W niektórych wersjach, przy wyłączniku zapłonu w położeniu BLOKADA (0), lub AKCESORIA (I) pozostawienie włączonych świateł powoduje przy otwarciu drzwi kierowcy włączenie brzęczyka przypominającego, że światła nie zostały wyłączone.

Przełączanie między światłami drogowymi i mijania dokonuje się przez pociąganie do siebie dźwigni kierunkowskazów i świateł, aż do usłyszenia "kliknięcia". Włączenie świateł drogowych sygnalizowane jest lampką kontrolną Powrót do świateł mijania odbywa się poprzez ponowne pociągnięcie do siebie dźwigni świateł i kierunkowskazów.
Włączenie świateł drogowych na krótko (tzw. sygnał świetlny) uzyskuje się pociągając dźwignię do siebie. Po zwolnieniu następuje samoczynny powrót dźwigni do położenia wyjściowego i wyłączenie świateł drogowych.
Sygnał świetlny może być włączony bez względu na położenie przełącznika reflektorów.
Światła dzienne
Światła dzienne załączają się automatycznie po włączeniu zapłonu. Wyłączają się automatycznie, gdy inne światła zostaną włączone przełącznikiem świateł.
Jak działa układ
(tryb parkowania)
1. Włącz inteligentny układ wspomagania
parkowania
Drążek selektora powinien być w
położeniu D (Jazda) lub N (Luz).
2.Wybierz tryb parkowania
3.Poszukaj miejsca do zaparkowania
(posuwając się powoli do przodu).
4.Wyszukiwanie zakończone
...
Menu trybu MP3 CD
W trybie tym, będziesz mieć dostęp do
funkcji Info, Random, Repeat, Copy i List
(Informacje, Odtwarzanie losowe,
Powtórz, Kopiuj i Lista).
Info (Informacje)
Naciśnij przycisk , aby
wyświetlić
szczegóły na temat aktualnego pliku.
UWAGA
...
Układ RDS
System audio pozwala na wykorzystanie
zalet wynikających z zastosowania
układu RDS (Radio Data System)-
Przycisk wyboru zakresu fal
Po wybraniu zakresu fal UKF (FM)
można słuchać wciąż tej samej stacji
radiowej, nawet gdy w miejscu do
którego jedziemy ...