System audio umożliwia regulowanie tonów niskich (BAS) i wysokich (TRE), a także regulację natężenia dźwięku pomiędzy przednimi i tylnymi głośnikami (FAD) oraz regulację natężenia dźwięku między lewym i prawym kanałem (BAL). Wyboru trybu regulacji dokonuje się przez naciśnięcie przycisku SEL. Zmiany trybu z BAS na TRE, FAD, BAL, a następnie powrót do trybu odsłuchiwania następują po kolejnych naciśnięciach przycisku SEL. Wybrany tryb jest wyświetlany na wyświetlaczu oraz każda zmiana potwierdzana jest sygnałem dźwiękowym.
Balance/Fader - By ustawić balans lub wyrównoważenie przód-tył, należy nacisnąć przycisk SEL. Następnie obracając pokrętłem głośności, ustawić pożądane wyrównoważenie przednich i tylnych głośników lub balans lewego i prawego kanału. Zakres regulacji dla balansu wynosi od L9 do R9 a dla wyrównoważenia przód-tył od F9 do R9. Poziom regulacji jest pokazywany na wyświetlaczu.
TYeble/Bass - Regulacja barwy dźwięku służy dostosowaniu brzmienia do indywidualnych upodobań. By ustawić TRE lub BAS, należy nacisnąć przycisk SEL. Następnie obracając pokrętłem głośności, ustawić pożądaną barwę dźwięku. Zakres regulacji wynosi od -6 do +6. Poziom regulacji jest pokazywany na wyświetlaczu.
Gdy regulowany poziom osiągnie wartość środkową (na wyświetlaczu w trybie BL/FD pojawi się napis -CO a w trybie BAS/TRE napis <J), maksymalną lub minimalną zakresu regulacji fakt ten jest potwierdzany sygnałem dźwiękowym.
Po około pięciu sekundach po zaprze staniu regulacji dźwięku pokrętłem głośności, system automatycznie powraca do wyświetlania trybu audio.
Aby zdemontować przykrycie zabezpieczające część bagażową
1.Wepchnąć kołek prowadzący do
środka.
2.Podczas wpychania kołka
prowadzącego, wyciągnij na zewnątrz
przykrycie zabezpieczające część
bagażową.
OSTRZEŻENIE
Nie należy umieszczać
przedmiot&oacu ...
Aby anulować działanie tempomatu, należy wykonać jedną z poniższych
czynności
Nacisnąć pedał hamulca.
Naciśnij pedał sprzęgła, jeśli pojazd
wyposażony jest w mechaniczną
skrzynię biegów.
Przestaw dźwignię zmiany biegów do
pozycji N (Neutralnej), jeśli pojazd
wyposażony ...
Zestaw przyrządów i wskażników (Widzenie normalne)
1. Obrotomierz
2. Prędkościomierz
3. Wskaźnik poziomu paliwa
4. Lampki ostrzegawcze i wskaźniki
(jeżeli są w wyposażeniu)
5. Wskaźniki kierunkowskazów
6.Wyświetlacz LCD
❈ Aktualnie zainstalowany zestaw
przyrządów i ws ...