Wloty powietrza

Wloty powietrza do układu ogrzewania i wentylacji znajdują się przed szybą przednią i nie mogą być niczym zasłonięte. Należy usuwać z nich liście, brud lub śnieg.
Filtr przeciwpyłkowy
Filtr przeciwpyłkowy usuwa kurz, sadzę, pyłki i zarodniki z powietrza pobieranego z zewnątrz poprzez wlot powietrza.
Okresowe włączanie klimatyzacji
W celu zapewnienia właściwej skuteczności działania układu klimatyzacji należy przynajmniej raz w miesiącu na kilka minut włączyć układ chłodzenia, niezależnie od pogody i pory roku. Układ chłodzenia (sprężarka układu klimatyzacji) nie działa przy niskich temperaturach zewnętrznych.
Czynności serwisowe
Po upływie trzech lat od daty pierwszej rejestracji samochodu zalecane jest wykonywanie przeglądu układów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji raz w roku.
Zapewni to ich optymalną sprawność.
Przegląd obejmuje:
Dane samochodu
Na poprzedniej stronie należy
wprowadzić dane samochodu, dzięki
czemu będą łatwo dostępne.
Informacje te można znaleźć w
rozdziałach "Serwisowanie
samochodu" i "Dane techniczne", a
także na tabliczce identyfikacyjnej
samochodu.
Wp ...
Napełnianie zbiornika paliwa
Wlew paliwa znajduje się na lewym
tylnym błotniku samochodu. Należy
o tym pamiętać podjeżdżając do
dystrybutora na stacji benzynowej.
Otwarcia pokrywy wlewu paliwa
dokonuje się przez pociągnięcie
dźwigni znajduj ...
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Wsunąć śrubokręt w otwór w
obudowie, a następnie przesunąć
go w bok w celu zwolnienia
sprężyny.
Wysunąć lampę w dół, uważając,
aby nie ciągnąć za przewód.
W ...