System audio typu A i B
Odłączenie zasilania systemu audio powoduje jego zablokowanie. Aby możliwe było ponowne uruchomienie systemu użytkownik musi wprowadzić specjalny 5-cyfrowy kod z klawiszy zaprogramowanych stacji radiowych.
Ponieważ istnieje setki kombinacji cyfr, uruchomienie układu audio bez znajomości kodu jest w zasadzie niemożliwe.
W nowo zakupionym samochodzie znajduje się karta z numerem kodu i numerem seryjnym systemu audio.
Kartę tę należy przechowywać w bezpiecznym miejscu w domu. Dodatkowo należy zapisać numer seryjny systemu w tej Instrukcji Obsługi.
W przypadku utraty karty z kodem możliwe jest uzyskanie kodu od pracowników ASO Honda. Konieczne jest jednak podanie numeru seryjnego systemu audio.
Przy odłączeniu lub całkowitym wyładowaniu akumulatora, system audio blokuje się. W takim przypadku po ponownym włączeniu systemu na wyświetlaczu pojawi się napis 'TuSE'- Należy wprowadzić odpowiedni kod używając przycisków zapamiętanych stacji radiowych. Gdy kod jest prawidłowy, radio zacznie pracować.
W przypadku wprowadzenia złej cyfry nie ma możliwości jej korekty, należy wprowadzić kod do końca i rozpocząć wprowadzanie kodu od nowa. Wprowadzanie kodu można powtórzyć 10 razy. Gdy wszystkie próby były nieudane należy zostawić system włączony na godzinę, po czym można spróbować jeszcze raz.
Po wprowadzeniu właściwego kodu trzeba jeszcze wprowadzić częstotliwości zapamiętanych stacji, gdyż wprowadzone poprzednio uległy skasowaniu po odłączeniu zasilania.
Gdy zostanie rozładowany akumulator
Opisana poniżej procedura postępowania umożliwia uruchomienie
silnika w przypadku, gdy akumulator ulegnie rozładowaniu.
W razie potrzeby można zwrócić się o pomoc do autoryzowanej
stacji obsługi Toyoty, innego specjalistycznego warsztatu lub innego ...
Schowki
OSTROŻNIE
Aby uniknąć możliwej kradzieży,
nie należy pozostawiać
kosztowności w schowkach.
Podczas jazdy zawsze należy
utrzymywać zamknięte pokrywy
schowków. Nie należy próbować
umieszczać w schowkach ...
Wskaźnik ogranicznika prędkości
Wskaźnik świeci się, kiedy włączony jest
układ kontroli ogranicznika prędkości,
poprzez przemieszczenie w górę dźwigni
znajdującej się na kierownicy.
Wskaźnik zgaśnie, gdy dźwignia
zostanie ponownie prz ...