System audio wyświetla również czas.
Wyłącznik zapłonu musi być w położeniu AKCESORIA (I) lub ZAPŁON (II). System wyświetla tryby obsługi radia, odtwarzacza CD lub regulacji dźwięku, gdy są obsługiwane, następnie po pięciu sekundach powraca on do wyświetlania czasu.
W celu nastawienia godziny nacisnąć przycisk H jednocześnie z przyciskiem ZEGARA. Nacisnąć i trzymać przycisk H do osiągnięcia żądanej godziny.
W celu nastawienia minut nacisnąć przycisk M jednocześnie z przyciskiem ZEGARA. Nacisnąć i trzymać przycisk M do osiągnięcia żądanej wartości minut.
Naciskając przycisk RES powodujemy przejście do najbliższej pełnej godziny.
Nacisnąć przycisk RES jednocześnie z przyciskiem ZEGARA. Jeśli na wyświetlaczu było mniej niż 30 minut, to naciśnięcie przycisku RES spowoduje cofnięcie zegara do pełnej godziny. Jeśli na wyświetlaczu było więcej niż 30 minut, to naciśnięcie przycisku RES spowoduje przejście do następnej pełnej godziny.
Przykładowo:
Jeśli akumulator zostanie odłączony lub rozładowany, ustawienia zegara zostaną utracone. Ponowne ustawienia przeprowadzić w podany sposób.
Wyświetlacz w wersji Uplevel
Strony menu wyświetla się przez
naciśnięcie p na kierownicy.
Nacisnąć lub
, aby wybrać
menu, nacisnąć , aby potwierdzić.
Wybierane strony menu:
Informacje
Audio
Telefon
Nawigacja
Opcje
Niektó ...
Wymiana żarówki kierunkowskazu bocznego
Nacisnąć tylną część lampy kierunkowskazu
bocznego w kierunku
przodu samochodu, a następnie
pociągnąć ją w celu wymontowania.
Wymontować oprawkę z lampy
przekręcając ją o 1/4 obrotu
w lewo.
&nb ...
Obsługa odtwarzacza/zmieniacza płyt CD (opcja)
Zmieniacz płyt CD może zostać zamontowany
w ASO. Mieści on do sześciu
płyt CD zapewniających kilka godzin
słuchania. Sterowanie odtwarzaczem
płyt CD możliwe jest za pomocą tych
samych pokręteł i przycisków, które
s& ...