Materiały powodujące korozję stosowane do usuwania śniegu i lodu oraz do kontroli zapylenia mogą gromadzić się na podwoziu. Jeśli nie usunie się ich w odpowiednim czasie, może nastąpić przyśpieszona korozja części podwozia takich, jak: przewody paliwowe, rama, podłoga i układ wydechowy, nawet wówczas jeżeli zostały one pokryte warstwą środka zabezpieczającego przed korozją.
Należy dokładnie wymyć podwozie pojazdu i wnęki kół letnią lub zimną wodą raz na miesiąc oraz po jeździe terenowej i na końcu każdego sezonu zimowego.
Należy zwrócić szczególną uwagę na te części pojazdu, ponieważ trudno dostrzec, czy są one pokryte błotem i zanieczyszczeniami. Zamoczenie zanieczyszczeń bez całkowitego usunięcia ich, przyniesie więcej szkody niż pożytku. Dolne krawędzie drzwi, wahacze i elementy ramy mają otwory spustowe, które nie mogą być zanieczyszczone i zaślepione. Woda gromadząca się w tych miejscach może powodować korozję.
OSTRZEŻENIE
Po wymyciu pojazdu należy sprawdzić działanie hamulców przy powolnej jeździe, aby sprawdzić czy nie pogorszyła się skuteczność hamowania na skutek obecności wody. Jeśli stwierdzi się, że skuteczność hamulców pogorszyła się, należy wysuszyć hamulce zaciskając je lekko przy powolnej jeździe do przodu.
Phone book (Książka telefoniczna)
Naciśnij przycisk Wybierz
[Phone book] (Książka telefoniczna)
Wyświetlana będzie lista wpisów
zapisanych w książce telefonicznej.
Naciśnij przycisk [Download]
(Pobieranie), aby pobrać historię
połączeń.
(1) Contact ...
Regulacja ciśnienia w ogumieniu
1) Po przejechaniu ok. 3 km należy
zatrzymać się w dogodnym
miejscu.
2) Podłączyć jeden koniec przewodu
do napełniania 2 bezpośrednio do
kompresora (zacisk z boku), a
drugi koniec przewodu do
napełniania 2 do zaworka opony.
3) Podłąc ...
Wyłącznik systemu ogranicznika prędkości
O: Anuluje ustawiony limit prędkości.
Włącza lub wyłącza system
tempomatu.
RES+: Wznawia działanie lub
podwyższa prędkość sterowaną
ogranicznikiem prędkości.
SET-: Ustawia lub obniża prędkość
sterow ...