Materiały powodujące korozję stosowane do usuwania śniegu i lodu oraz do kontroli zapylenia mogą gromadzić się na podwoziu. Jeśli nie usunie się ich w odpowiednim czasie, może nastąpić przyśpieszona korozja części podwozia takich, jak: przewody paliwowe, rama, podłoga i układ wydechowy, nawet wówczas jeżeli zostały one pokryte warstwą środka zabezpieczającego przed korozją.
Należy dokładnie wymyć podwozie pojazdu i wnęki kół letnią lub zimną wodą raz na miesiąc oraz po jeździe terenowej i na końcu każdego sezonu zimowego.
Należy zwrócić szczególną uwagę na te części pojazdu, ponieważ trudno dostrzec, czy są one pokryte błotem i zanieczyszczeniami. Zamoczenie zanieczyszczeń bez całkowitego usunięcia ich, przyniesie więcej szkody niż pożytku. Dolne krawędzie drzwi, wahacze i elementy ramy mają otwory spustowe, które nie mogą być zanieczyszczone i zaślepione. Woda gromadząca się w tych miejscach może powodować korozję.
OSTRZEŻENIE
Po wymyciu pojazdu należy sprawdzić działanie hamulców przy powolnej jeździe, aby sprawdzić czy nie pogorszyła się skuteczność hamowania na skutek obecności wody. Jeśli stwierdzi się, że skuteczność hamulców pogorszyła się, należy wysuszyć hamulce zaciskając je lekko przy powolnej jeździe do przodu.
Tryb jazdy dynamicznej "Es" (tylko gdy dśwignia skrzyni biegów znajduje się w położeniu E)
Tryb jazdy dynamicznej "Es" w porównaniu do jazdy z dśwignią skrzyni
biegów w położeniu E pozwala jechać bardziej dynamicznie i osiągać
lepsze przyspieszenia.
Nacisnąć przycisk "Es".
Ponowne naciśnięcie przycisku
przywra ...
Typ ręczny
Do wyregulowania poziomu wiązki
świateł reflektorów odpowiednio do ilości
pasażerów oraz ciężaru ładunku w
przestrzeni bagażowej, należy obracać
przełącznik poziomowania.
Im wyższa cyfra ukazuje się na
u ...
Moment dokręcania nakrętek kóła
Obręcze stalowe i ze stopów
aluminium:
9~11 Kgf-m (65~79 funto-stóp)
Jeśli dostępne jest urządzenie
pomiarowe, należy zdjąć kapturek
ochronny wentyla i sprawdzić
ciśnienie powietrza w oponach. Jeśli
ciśnienie okaże si ...