Mechanizm łopatkowy zmiany biegów znajdujący się na kierownicy dostępny jest, gdy dźwignia zmiany biegów znajduje się w pozycji D albo w trybie sportowym.
Przy dźwigni selektora w położeniu D (Jazda)
Łopatki przy kierownicy będą działać po przekroczeniu prędkości 10 km/h.
Pociągnąć do siebie łopatkę [+] lub [-], aby odpowiednio zmienić bieg na o 1 wyższy lub niższy i przełączyć system z trybu automatycznego na ręczny.
Jeśli prędkość pojazdu jest mniejsza od 10 km/h i pedał przyspieszenia będzie naciskany dłużej niż 5 sekund lub dźwignia selektora zostanie przestawiona z położenia D (Jazda) w położenie trybu sportowego, a następnie ponownie w położenie D (Jazda), to system przejdzie z trybu ręcznego w tryb automatyczny.
Z dźwignią zmiany biegów ustawioną w trybie sportowym
Pociągnij jeden raz [+] lub [-] mechanizmu łopatek zmiany biegów znajdujących się na kierownicy, aby zwiększyć lub obniżyć biegi, o jeden bieg.
UWAGA
Jeżeli pociągnie równocześnie [+] i [-] mechanizmu łopatek zmiany biegów znajdujących się na kierownicy, nie będziesz mógł zmienić biegu.
Co sprawdzić przed
rozpoczęciem jazdy
W celu maksymalnego wykorzystania
układów zabezpieczających przed
skutkami kolizji, przed rozpoczęciem
jazdy należy sprawdzić:
Czy ty i wszyscy dorośli pasażerowie oraz dzieci, które wyrosły z
fotelika mają właściwi ...
Wyłączenie układu
Jeżeli chcemy chwilowo wyłączyć cały
układ, to należy obrócić pokrętła
dmuchawy i regulacji temperatury
w skrajne lewe położenie.
Wyłączenie układu jest wskazane tylko
wtedy, gdy rozpoczynamy jazdę z nie
r ...
Ustawienia osobiste
8" Kolorowy wyświetlacz
informacyjny (Colour-Info-Display)
Nacisnąć ;, a następnie wybrać
ikonę USTAWIENIA.
W kolejnych menu zmieniać można
następujące ustawienia:
Pojazd
Klimatyzacja i jakość powietrza
Autom. reg ...