Za pomocą systemu immobilizera zawsze, gdy umieszczamy kluczyk zapłonowy w stacyjce samochodu i włączamy zapłon, system sprawdza i określa, czy kluczyk jest ważny, czy nie.
Jeśli klucz jest ważny, silnik uruchomi się.
Jeśli klucz nie jest ważny, silnik nie uruchomi się.
W celu wyłączenia systemu blokady rozruchu należy:
Włożyć kluczyk zapłonowy do gniazda stacyjki i obrócić go do pozycji ON.
W celu aktywacji systemu blokady rozruchu - immobilizera należy:
Obrócić kluczyk zapłonowy do pozycji OFF. Aktywacja systemu blokady rozruchu nastąpi w sposób automatyczny. Bez kluczyka zapłonowewgo z prawidłowym dla Państwa pojazdu kodem, silnik nie zostanie uruchomiony.
Tryb manualny
Przesunąć dźwignię zmiany biegów z
pozycji D w lewo w położenie M.
Nacisnąć dźwignię zmiany biegów w
górę w kierunku +, aby zmienić bieg
na wyższy.
Nacisnąć dźwignię zmiany bieg&oac ...
Filtr powietrza regulacji klimatu
Filtr powietrza regulacji klimatu
zainstalowany przed przednim schowkiem
tablicy rozdzielczej i filtruje pył oraz inne
zanieczyszczenia, które wnikają do
pojazdu z zewnątrz, przez system
ogrzewania oraz klimatyzacji. Jeżeli z
upływem czasu pył lub inne
...
System wykrywania martwego pola (BSD)
System wykrywania martwego pola
(BSD) wykorzystuje czujnik radarowy i
ostrzega kierowcę.
System obserwuje obszary z tyłu
samochodu i powiadamia kierowcę o
wykryciu pojazdów lub innych obiektów
w tych obszarach.
BSD (wykrywanie martwego pola)
Zasię ...