
W celu włączenia świateł awaryjnych należy wcisnąć czerwony przycisk.
Spowoduje to równoczesne włączenie wszystkich kierunkowskazów i lampek w zestawie wskaźników. Świateł awaryjnych należy używać podczas postoju w miejscach, gdzie z powodu dużego natężenia ruchu występuje zagrożenie, a postój jest konieczny ze względu na awarię samochodu.
Kamera wsteczna
Kamera wsteczna wspomaga
kierowcę podczas cofania,
przekazując obraz obszaru za
pojazdem.
Obraz z kamery jest wyświetlany na
kolorowym wyświetlaczu
informacyjnym.
Ostrzeżenie
Kamera wsteczna nie zwalnia
kierowcy z obowiązku obserwacji
...
Opis działania
Poszczególne światła włącza się, obracając końcówkę dświgni prze-
łącznika:
Typ A
Wyłączone.
Wersje z automatycznym
włączaniem świateł do
jazdy dziennej: Włączone
świat ...
Wyświetlacz informacyjny
Wyświetlacz informacyjny znajduje
się na desce rozdzielczej przy
zestawie wskaźników.
W zależności od konfiguracji, pojazd
może być wyposażony w
Graficzny wyświetlacz
informacyjny
LUB
7-calowy kolorowy wyświetlacz
...