Nie wolno dokonywać żadnych przeróbek elementów zawieszenia i podwozia, np. instalować elementy podwyższające zawieszenie, dodatkowe podkładki dystansowe, sprężyny itp. Może to prowadzić do niebezpiecznej zmiany własnoźci jezdnych i utraty panowania nad pojazdem.
Systematyczna kontrola stanu amortyzatorów pozwoli w porę wykryć ich osłabione działanie. Prosimy jednak pamiętać, że gwarancja obejmuje tylko i wyłącznie usterki amortyzatorów, których przyczyną jest wada materiałowa bądź produkcyjna. Natomiast naturalne zużycie, proporcjonalne do przebiegu i sposobu eksploatacji, nie jest objęte gwarancją.
Naturalne zużycie częźci i materiałów eksploatacyjnych, takich jak źwiece zapłonowe, końcówki wtryskiwaczy, paski napędowe, tarcze hamulcowe, klocki i szczęki hamulcowe, elementy filtrujące, płyny, substancje smarujące, żarówki, bezpieczniki, elementy gumowe wycieraczek szyb, elementy gumowe zawieszenia i inne, nie jest objęte gwarancją.
Oświetlenie asekuracyjne
Następujące elementy oświetlenia
zostaną włączone po wyjęciu
kluczyka z wyłącznika zapłonu:
oświetlenie wnętrza
podświetlenie tablicy
wskaźników
oświetlenie pobocza
Zostaną one wy& ...
Otwieranie pokrywy komory silnikowej
1.W celu otwarcia pokrywy komory
silnikowej, należy pociągnąć dźwignię
zwalniającą zatrzask. Pokrywa komory
silnikowej powinna z lekko się otworzyć.
OSTRZEŻENIE
Otworzyć pokrywę komory
silnikowej po wyłączeniu silni ...
Warunki napełniania poduszek bezpieczeństwa
Przednie poduszki bezpieczeństwa
Przednie poduszki bezpieczeństwa są
zaprojektowane, aby napełniały się
podczas zderzeń czołowych zależnie od
siły, prędkości oraz kąta uderzenia, lekko
w lewo lub w prawo od przodu.
ϭ ...